הכשרת מטפלים

לשנות חיים של אנשים ולאפשר ריפוי עצמי באמצעות הכלים המתקדמים בעולם

ברוכים הבאים לתוכנית הכשרת מטפלים בשיטת פרואקטיב ורפואת על! מאוד שמחים שהתעניינת בתהליך ההכשרה, שבסופו – החיים האישיים והמקצועיים שלך הולכים להיות שונים לגמרי! מקווים שזאת הגשמת חלום עבורך בדיוק כמו שזו הגשמת החלום שלנו, כבר מעל 150 קורסים שהעברנו לאלפי בוגרים ותלמידים. ריכזנו כאן עבורך את שלבי התוכנית והתכנים, דרישות הלימוד לתעודת ההסמכה, ומעט רקע על השיטות הנלמדות. אנחנו מזמינים אותך לשמוע מה מספרים המנחים שלנו:

אנחנו מי-טל פריברג לוסטיג ודן לוסטיג, הבעלים של ״האומץ לחיות את החלומות שלך״ מפתחי שיטת פרואקטיב והנציגים הרשמיים של שיטת רפואת על בישראל. מאוד שמחים שהתעניינת בתהליך ההכשרה, שבסופו – החיים האישיים והמקצועיים שלך הולכים להיות שונים לגמרי!

מקווים שזאת הגשמת חלום עבורך בדיוק כמו שזו הגשמת החלום שלנו, כבר מעל 150 קורסים שהעברנו לאלפי בוגרים ותלמידים.
ריכזנו כאן עבורך את שלבי התוכנית והתכנים , דרישות הלימוד לתעודת ההסמכה, ומעט רקע על השיטות הנלמדות.

שיטת פרואקטיב מאפשרת לעבור ממצב מושפע (ריאקטיבי הישרדותי), למצב פרואקטיבי– של יצירה והשפעה.

השיטה גורסת כי בכל מקום בו יש פער או בעייה מתמשכת בחיים- הגורם לאותו פער- הם דפוסים חוסמים שמקורם בתת המודע. כשמטפלים באותם דפוסים חוסמים מהיסוד- ומשחררים את האנרגיה הרגשית הכלואה- השינוי נוצר ללא מאמץ מיותר.

 

 

מה נותנת שיטת פרואקטיב:

שיטת פרואקטיב – ממושפע למשפיע בחיים שלך,
מספקת תובנות וכלים ישימים לשיפור עצמי ברמה האישית, המקצועית והזוגית.
המנגנונים הייחודיים של שיטת פרואקטיב מאפשרים לאבחן, לנקות ולשדרג- דפוסי התנהגות, חשיבה ורגש ובכך להשפיע ולשפר את חווית החיים, היכולות, הביצועים והתוצאות אליהם מסוגל להגיע אדם בחייו.

במשפט אחד:
באמצעות שינויים קטנים בתת המודע, שיטת פרואקטיב מאפשרת ליצור שינויים גדולים ומשמעותיים בחיים.

 

מה נותנת שיטת רפואת על:

שיטת רפואת על- הבריאות בידיים שלך, היא שיטה המאפשרת לאבחן ולטפל באופן ממוקד ומדוייק בגורם הפנימי הספציפי שיוצר מחלות, כאבים ובעיות פיזיות בגוף. השיטה עובדת ע״י אבחון הבעיה האמיתית שמתבטאת כסיפטומים פיזיים, ניקוי האנרגיה הרגשית הכלואה באופן יסודי ומהיר- והפעלת מנגנוני הריפוי העצמי הטבעיים של הגוף.

מה ההבדל משיטות אחרות?

באמצעות מודל 4 הרבדים עליו מבוססת שיטת פרואקטיב, השימוש בשיטה מעניק למטפל ולמטופל מענה אמיתי, שלם ועמוק ב4 רבדים שונים ומאפשר ליצור תוצאות ממשיות ושינויים ניכרים- תוך זמן קצר.

בניגוד לשיטות טיפול ואימון שונות, העבודה באמצעות השיטה מאפשרת גם לעבוד עם התוכן של מה שמייצר את הבעיה, וגם שחרור של האנרגיה הכלואה– ובכך משפיעה על לכל 4 רבדי החיים השונים:
פעולות, מחשבות, רגשות ותת המודע.

 

מה תכנית הכשרת המטפלים בשיטת פרואקטיב ורפואת על תאפשר לך לעשות:

  1. לשחרר חרדות, פחדים ורגשות לא נעימים לתמיד תוך 5 דקות באמצעות שחרור מהיר
  2. להעביר תהליכי עומק משמעותיים ולאפשר לאנשים לקבל את חייהם במתנה.
  3. לאבחן ולרפא דפוסים חוסמים בכל 4 הרבדים- לפתור אותם מהיסוד עד לתוצאה הרצויה.
  4. לשלוט ב״תורת ההשפעה״ ולהוביל אנשים ומערכות יחסים למקום חיובי ונכון.
  5. לאבחן את הגורם השורשי למחלות גופניות – ולאפשר ריפוי ממוקד™ ועמוק באמצעות רפואת על .
  6. היכולת לשנות חיים של אנשים- ולעסוק במקצוע המתגמל ביותר בעולם. (כעיסוק עיקרי או חלקי)

 

מודל 4 הרבדים של שיטת פרואקטיב ורפואת על:


העבודה עם שיטת פרואקטיב ורפואת על מאפשרת ליצור שינויים גדולים, בזמן קצר יחסית, ובמקרים רבים גם לראות שינויים פיזיים גופניים. כי היא מטפלת מהשורש (בתת המודע), עד למעלה (ברובד הפעולות)- השינוי בתת המודע מוביל לשינוי בחוויה הרגשית והאנרגטית, משפיע על צורת החשיבה והתפיסה וגם על ההתנהגות והפעולות, משם הדרך לתוצאות הרבה יותר קצרה.

 

תעודה בסיום הלימודים:

תנאי ההכשרה:

תעודות ההסמכה ינתנו למי שיעמדו בכל תנאי ההכשרה שכוללים: ביצוע טיפולי סטאז׳, הגשת 3 מקרי בוחן (קייס סטאדיס), מבחן עיוני ומבחן מעשי.

 

מה התעודות מאפשרות לך:

השיטה עובדת ב-3 שלבים:

אבחון
חשיפת ״הדפוסים החוסמים״ בתת המודע- שיוצרים את הפער הספציפי או הסימפטום הגופני שרוצים לפתור- האבחון מתבצע על-פי מודל 4 הרבדים. בתהליך תשאול מובנה.
ניקוי
מנקים את הדפוסים החוסמים שזיהינו בכל 4 הרבדים, באמצעות הכלים הייחודיים של השיטה. בתהליך שלוקח דקות ספורות. ומייצר הקלה ורווחה נפשית.
שדרוג וריפוי
אחרי שהאנרגיה מתשחררת הגוף והנפש יכוליםי לרפא את עצמם- מצב שמאפשר להטמיע דפוסים מעצימים במקום הדפוסים החוסמים שניקינו.

13,110

תהליכי עומק משמעותיים
אבחון וריפוי דפוסים חוסמים
לשלוט ב״תורת ההשפעה״
ריפוי ממוקד

יכול להיות שתכנית הכשרת המטפלים בשיטת פרואקטיב ורפואת על יכולה להתאים לך?
אנו מזמינים אותך להגיש מועמדות עכשיו

מאירי ריפאה את עצמה והיום היא מובילה תהליכי ריפוי

...

איך לירז מצאה את היעוד שלה ושינתה את הכל

...

הסוד של שרה - איך לדעת מה אתה אמור לעשות בחיים?

...

יכול להיות שתכנית הכשרת המטפלים בשיטת פרואקטיב ורפואת על יכולה להתאים לך?
אנו מזמינים אותך להגיש מועמדות עכשיו

ממושפע למשפיע בחיים שלך

איך לצאת מתקיעות, להתחבר לעצמך, לחוות אושר, רווחה וסיפוק ולהתחיל לחיות את החיים באומץ לפי התנאים שלך.קורס פרואקטיב: הדלת לחיים החדשים שלך, הוא תהליך און-ליין חוויתי, שמצריך השקעה של פחות או יותר שעה בשבוע למשך 7 שבועות ויאפשר לך לחיות את החיים שתמיד חלמת לחיות, ע״י שחרור הדפוסים החוסמים מתת המודע שיוצרים תקיעות ומונעים ממך להרגיש אושר, ביטחון והגשמה.

התחנה האחרונה במציאת אהבה

הצטרפו לדן ומי-טל למסע מרתק של חקירה וגילוי עצמי, הרפייה ושחרור לחופשי מהדרך הקשה והארוכה לזוגיות מאושרת כי זה לא חייב להיות קשה. זוגיות פרואקטיבית הוא תהליך און-ליין מובנה, שיאפשר לך להיות האדם שחי בזוגיות טובה שמדוייקת לך, גם אם זה לא קרה לך עדיין, בלי להיאבק בעצמך יותר.

להשתחרר מ"חסמי השפע" שתקעו אותך במקום ולהיכנס לעולם תודעה חדש

תהליך אונליין קצר וממוקד יאפשר לך: לאבחן ולנקות מתת המודע שלך- את ״חסמי השפע״ הלא מודעים שהגבילו אותך בכל תחומי החיים. להכניס לחיים שלך גישה מקדמת שפע.

לשנות חיים של אנשים ולאפשר ריפוי עצמי באמצעות הכלים המתקדמים בעולם

העבודה עם שיטת פרואקטיב ורפואת על מאפשרת ליצור שינויים גדולים, בזמן קצר יחסית, ובמקרים רבים גם לראות שינויים פיזיים גופניים. השינוי בתת המודע מוביל לשינוי בחוויה הרגשית והגופנית, משפיע על צורת החשיבה והתפיסה וגם על ההתנהגות והפעולות, משם הדרך לתוצאות הרבה יותר קצרה.

האם אפשר להשיג את זוגיות החלומות בלי לוותר על עצמך?

האם אפשר להשיג את זוגיות החלומות בלי לוותר על עצמך? הדרכות וידאו מקיפות לעיצוב "חזון חיים זוגי" בעזרתו תגדירי את הזוגיות החלומית שלך ותיצרי תכנית מפורטת להשיג אותה

לחיות חיים של הגשמה

איך להתעלות מעבר לכל מה שהחיים זורקים עליך, לעלות על ״נתיב היעוד״ הייחודי שלך- ולחיות חיים של הגשמה עלה על ״נתיב היעוד״ שלך קבל ממונטום מטורף ליצור את החיים שתמיד רצית לחיות בתחום הקריירה, תוך 7 ימים עם ההדרכה הצמודה של דן ומי-טל!