נתיב היעוד

לחיות חיים של הגשמה

לעבור תהליך און-ליין צמוד אלינו במשך 7 ימים רצופים, ולראות תוצאות!

אנחנו מתעלים מעל ערפל השגרה, המבלבל והתוקע – ויוצרים חזון חיים חדש, מרגש, ברור ומפורט- לרמה הבאה בחיים שלך!

תכנית פעולה, וחיבור לדרייב מטורף להפוך את החזון שלך למציאות– בכל תחומי החיים, ואז באופן ממוקד בתחום הקריירה.
אנחנו יוצרים חוברת של חזון החיים שלך. נכס שיראה לך את הדרך ויחזיר אותך ל״נתיב היעוד״ שלך- ויאפשר לך להפוך את החיים שלך- ליצירת מופת. זה שלך לכל החיים.

אשכרה עושים!
בכל יום- משימה, כדי לוודא שזה אכן קורה. ככה שבסוף התכנית, אתה כבר נמצא על ״נתיב הייעוד״ שלך- וברור לך מה הצעדים הבאים להגשמת היעוד שלך.
אתה מקבל בכל יום סרטון הדרכה סופר-פשוט, ודפי עבודה ליישום בכל יום למשך 7 ימים, יש גם תהליכים על תת המודע, חוברות, משימות וכל מה שצריך באופן מסודר שקל ונעים לצרוך.

אתה מקבל הצצה עמוקה לתודעה שלנו
תגלה את הנחות היסוד שמאפשרים לנו לחיות חיים של יעוד, הגשמה והצלחה.
כשהתהליך הזה יסתיים – הנחות היסוד האלו הולכות להיות מוטמעות בתת המודע שלך, באמצעות המשימות והתהליכים שבתכנית.

אנחנו הולכים להעביר אותך תהליך חווייתי
לא תאוריות משעממות, מילים רוחנקיות או קלישאות ניו-אייג׳ שכבר שמעת מליון פעם.

הולכים לפתוח לך את הראש
אנחנו לא רק הולכים להראות לך איך אנחנו מצאנו ועלינו על נתיב היעוד שלנו, אנחנו הולכים לפתוח לך את הראש למה שעוד לא ראית שאפשרי בכלל ולהעביר אותך תהליך שדרוג דרך תת המודע – שיאפשר לך להיות האדם שהופך את החלום שלו (חזון חיים) – למציאות.

לא צריך להמציא כלום
אנחנו נביא לך את הכל מוכן וכתוב- רק תצטרך להוסיף את שלך, לערוך ולעשות את ההתאמות כך שהדברים יתאימו לך ויעבדו לך ממש בקלות.

בסוף 7 הימים האלו, תעלה על ״נתיב היעוד שלך״ בדרך ובצורה שמתאימה לך ותאפשר לך לחוש אנרגיה מטורפת, תחושת מימוש ולדעת שאתה בכיוון הנכון.

תהליך הלימוד:

הזמנה פרטית
מקבלים הזמנה לקבוצה הפרטית הסגורה של התכנית.
סרט וידאו בכל יום
בכל יום נפתח לך פרק אחד בוידאו פשוט ומרתק לצפיה, שמראה לך בדיוק מה לעשות
דפי משימות
דפי עבודה ומשימות ישלחו בכל יום
גישה מלאה
הגישה לקורס לעולם לא נעלמת, התכנים האלו נשארים פתוחים לך לכל החיים, גם בתום 7 הימים.

399

סרטון הדרכה בכל יום
דפי עבודה ומשימות
תכנים פתוחים לכל החיים

התחילי ללמוד עכשיו מכל מקום ובכל זמן שנוח לך, לחץ על רכישת הקורס עכשיו!

התחילי ללמוד עכשיו מכל מקום ובכל זמן שנוח לך, לחץ על רכישת הקורס עכשיו!

ממושפע למשפיע בחיים שלך

איך לצאת מתקיעות, להתחבר לעצמך, לחוות אושר, רווחה וסיפוק ולהתחיל לחיות את החיים באומץ לפי התנאים שלך.קורס פרואקטיב: הדלת לחיים החדשים שלך, הוא תהליך און-ליין חוויתי, שמצריך השקעה של פחות או יותר שעה בשבוע למשך 7 שבועות ויאפשר לך לחיות את החיים שתמיד חלמת לחיות, ע״י שחרור הדפוסים החוסמים מתת המודע שיוצרים תקיעות ומונעים ממך להרגיש אושר, ביטחון והגשמה.

התחנה האחרונה במציאת אהבה

הצטרפו לדן ומי-טל למסע מרתק של חקירה וגילוי עצמי, הרפייה ושחרור לחופשי מהדרך הקשה והארוכה לזוגיות מאושרת כי זה לא חייב להיות קשה. זוגיות פרואקטיבית הוא תהליך און-ליין מובנה, שיאפשר לך להיות האדם שחי בזוגיות טובה שמדוייקת לך, גם אם זה לא קרה לך עדיין, בלי להיאבק בעצמך יותר.

להשתחרר מ"חסמי השפע" שתקעו אותך במקום ולהיכנס לעולם תודעה חדש

תהליך אונליין קצר וממוקד יאפשר לך: לאבחן ולנקות מתת המודע שלך- את ״חסמי השפע״ הלא מודעים שהגבילו אותך בכל תחומי החיים. להכניס לחיים שלך גישה מקדמת שפע.

לשנות חיים של אנשים ולאפשר ריפוי עצמי באמצעות הכלים המתקדמים בעולם

העבודה עם שיטת פרואקטיב ורפואת על מאפשרת ליצור שינויים גדולים, בזמן קצר יחסית, ובמקרים רבים גם לראות שינויים פיזיים גופניים. השינוי בתת המודע מוביל לשינוי בחוויה הרגשית והגופנית, משפיע על צורת החשיבה והתפיסה וגם על ההתנהגות והפעולות, משם הדרך לתוצאות הרבה יותר קצרה.

האם אפשר להשיג את זוגיות החלומות בלי לוותר על עצמך?

האם אפשר להשיג את זוגיות החלומות בלי לוותר על עצמך? הדרכות וידאו מקיפות לעיצוב "חזון חיים זוגי" בעזרתו תגדירי את הזוגיות החלומית שלך ותיצרי תכנית מפורטת להשיג אותה

לחיות חיים של הגשמה

איך להתעלות מעבר לכל מה שהחיים זורקים עליך, לעלות על ״נתיב היעוד״ הייחודי שלך- ולחיות חיים של הגשמה עלה על ״נתיב היעוד״ שלך קבל ממונטום מטורף ליצור את החיים שתמיד רצית לחיות בתחום הקריירה, תוך 7 ימים עם ההדרכה הצמודה של דן ומי-טל!