פרואקטיב

ממושפע למשפיע בחיים שלך

בתהליך הזה שנמשך 7 שבועות, ניקח אותך למסע שיאפשר לך להתחבר לעצמך באמת – לשחרר מתת המודע שלך את החסמים שיוצרים תקיעות ומונעים ממך לחוש אושר, ביטחון והגשמה כך שעוד במהלך הקורס אפשר להרגיש את השינוי.

קורס פרואקטיב – הדלת לחיים החדשים שלך, הוא תהליך און-ליין חוייתי, שמצריך השקעה של פחות או יותר שעה בשבוע למשך 7 שבועות ויאפשר לך לחיות את החיים שתמיד חלמת לחיות. ע״י שחרור הדפוסים החוסמים מתת המודע שיוצרים תקיעות ומונעים ממך להרגיש אושר, ביטחון והגשמה

הסיבה לתקיעות היא דפוסים חוסמים שהותקנו לך בתת המודע – התהליך של קורס פרואקטיב יקח אותך צעד אחר צעד לשחרור מאותם דפוסים חוסמים, להתחבר שוב לעצמך ולהיות משפיע בחיים שלך.
זה השלב הראשון ואולי החשוב ביותר בהצלחה במערכות יחסים, בריפוי עצמי, בקריירה ובכל תחומי החיים.

קורס פרואקטיב- הדלת לחיים החדשים שלך, הוא תהליך און-ליין חוייתי, שמצריך השקעה של פחות או יותר שעה בשבוע למשך 7 שבועות, ויחזיר אותך לעצמך ברמות שלא הכרת.

פרואקטיב יאפשר לך לקחת בחזרה את ההגה של החיים לידיים שלך- לעבור חוויה משנת חיים שתאפשר לך להיות משפיע בחיים שלך- ולהגיע לתוצאות יוצאות מהכלל בכל תחום בחיים שלך.

משהו בחיים שלך מרגיש תקוע?

אם יש מקום של חוסר בחיים שלך,
ולמרות שעשית לא מעט עד עכשיו – החוסר פשוט לא התמלא…
טוב שבאת, כי יש לי משהו חשוב להגיד לך:

זה לא: זוגיות טובה, שינוי בקריירה, או הצלחה שימלאו אותך לאורך זמן ויתנו לך את תחושת הסיפוק שחיפשת…. יש גורם אחד, שקיים בך, ויכול לאפשר לך לחוות תחושת סיפוק אמיתית, ולכל הדברים האלו להגיע אליך…

מה כן ימלא אותך בתחושת סיפוק עמוקה?
החיבור שלך לעצמך, ועוד רגע אספר לך על המנגנון המיוחד של פרואקטיב שיאפשר לך להתחבר שוב לעצמך ולעוצמות שלך.
בשנים האחרנות קורס פרואקטיב אפשר לאלפי אנשים לצאת מתקיעות, לחוות אושר וסיפוק, לחיות בעוצמה האמיתית שלהם ולהתחיל לחיות את החיים לפי התנאים שלהם!מאחוזי ההצלחה יוצאי הדופן של התהליך הזה, אנחנו יכולים להבטיח לך- שאחרי פרואקטיב, החיים שלך לא יהיו אותו דבר.

למה?
כי פרואקטיב יאפשר לך לקחת בחזרה את ההגה של החיים לידיים שלך- לעבור חוויה משנת חיים שתאפשר לך להיות משפיע בחיים שלך- ולהגיע לתוצאות יוצאות מהכלל בכל תחום בחיים שלך.

מה הקורס כולל

קורס פרואקטיב האינטרנטי המלא לכל החיים
7 פרקים מלאים בכלים, תהליכים ומשימות משנות חיים. הקורס נפתח ברגע ההרשמה ובכל שבוע נפתח פרק בקורס- ככה שהתהליך שלך מתחיל כבר מעכשיו. הקורס ישאר פתוח לך לכל החיים! ככה שלא תוכל לפספס דבר.
חברות לכל החיים במשפחת פרואקטיב
אחרי קורס פרואקטיב מתחילים לדבר שפה חדשה, החיים שלך משתנים- ומאוד חשוב שתיהיה לך סביבה ואנשים חיוביים לדבר איתם בשפה החדשה הזאת :). משפחת פרואקטיב היא קהילת הבוגרים של הקורס- נוצרים שם חברויות לחיים, יש מפגשים תקופתיים, יש קבוצת פייסבוק סגורה וגם קבוצת וואטסאפ- סביבה שמאפשרת לך להחזיק את השינוי בחיים שלך ולהעביר אותו הלאה.
חוברת הקורס המלאה עם התוכן והכלים של הקורס מוכנה להדפסה.
החוברת המושקעת של קורס פרואקטיב תוכל לשמש אותך בהמשך המסע שלך, ולאפשר לך לחדד את הכלים. חשוב לציין שההבדל של קורס פרואקטיב מתהליכים אחרים- הוא שבפרואקטיב אנחנו ממש עושים את השינויבתהליך עצמו ואחרי זה מטמיעים אותו בחיים שלך עם הכלים שתקבל... בניגוד לתהליכים אחרים בהם מקבלים כלים ורק אם וכאשר מטמיעים אותם אז השינוי קורה.

1950

כאן יש להזין פרטי הקורס כאן

אם יש בך את הנכונות לעשות את מה שנדרש, זה הזמן להצטרף למשפחת פרואקטיב ולהתחיל את החיים החדשים שלך:

ככה הם יצאו מתקעיות לחופש והחיים שלהם השתנו

...

איך אילנה יצאה מתקיעות והתחילה לחיות בחופש ואושר

...

איך טלי עברה משגרה חסרת חיים - לחיים מלאי אושר ופרפרים בבט

...

אם יש בך את הנכונות לעשות את מה שנדרש, זה הזמן להצטרף למשפחת פרואקטיב ולהתחיל את החיים החדשים שלך:

ממושפע למשפיע בחיים שלך

איך לצאת מתקיעות, להתחבר לעצמך, לחוות אושר, רווחה וסיפוק ולהתחיל לחיות את החיים באומץ לפי התנאים שלך.קורס פרואקטיב: הדלת לחיים החדשים שלך, הוא תהליך און-ליין חוויתי, שמצריך השקעה של פחות או יותר שעה בשבוע למשך 7 שבועות ויאפשר לך לחיות את החיים שתמיד חלמת לחיות, ע״י שחרור הדפוסים החוסמים מתת המודע שיוצרים תקיעות ומונעים ממך להרגיש אושר, ביטחון והגשמה.

התחנה האחרונה במציאת אהבה

הצטרפו לדן ומי-טל למסע מרתק של חקירה וגילוי עצמי, הרפייה ושחרור לחופשי מהדרך הקשה והארוכה לזוגיות מאושרת כי זה לא חייב להיות קשה. זוגיות פרואקטיבית הוא תהליך און-ליין מובנה, שיאפשר לך להיות האדם שחי בזוגיות טובה שמדוייקת לך, גם אם זה לא קרה לך עדיין, בלי להיאבק בעצמך יותר.

להשתחרר מ"חסמי השפע" שתקעו אותך במקום ולהיכנס לעולם תודעה חדש

תהליך אונליין קצר וממוקד יאפשר לך: לאבחן ולנקות מתת המודע שלך- את ״חסמי השפע״ הלא מודעים שהגבילו אותך בכל תחומי החיים. להכניס לחיים שלך גישה מקדמת שפע.

לשנות חיים של אנשים ולאפשר ריפוי עצמי באמצעות הכלים המתקדמים בעולם

העבודה עם שיטת פרואקטיב ורפואת על מאפשרת ליצור שינויים גדולים, בזמן קצר יחסית, ובמקרים רבים גם לראות שינויים פיזיים גופניים. השינוי בתת המודע מוביל לשינוי בחוויה הרגשית והגופנית, משפיע על צורת החשיבה והתפיסה וגם על ההתנהגות והפעולות, משם הדרך לתוצאות הרבה יותר קצרה.

האם אפשר להשיג את זוגיות החלומות בלי לוותר על עצמך?

האם אפשר להשיג את זוגיות החלומות בלי לוותר על עצמך? הדרכות וידאו מקיפות לעיצוב "חזון חיים זוגי" בעזרתו תגדירי את הזוגיות החלומית שלך ותיצרי תכנית מפורטת להשיג אותה

לחיות חיים של הגשמה

איך להתעלות מעבר לכל מה שהחיים זורקים עליך, לעלות על ״נתיב היעוד״ הייחודי שלך- ולחיות חיים של הגשמה עלה על ״נתיב היעוד״ שלך קבל ממונטום מטורף ליצור את החיים שתמיד רצית לחיות בתחום הקריירה, תוך 7 ימים עם ההדרכה הצמודה של דן ומי-טל!