פרק 55 – מאוליב לוונדר וומן עם נירית שפירא

כשהייתי צעירה הערך העצמי שלי היה נמוך.לא ראיתי את עצמי בכלל ומה שחשבתי על עצמי הדהד לי כשיקוף דרך הערות מקטינות שקיבלתי מהסביבה. אוליב היה כינוי גנאי שכינו אותי בו...רק שנים אח"כ הבנתי שהערך העצמי הנמוך שלי גרם לי לפרש את המציאות בצורה מסוימת שלא היה לה שום קשר לאמת.

כשהייתי צעירה הערך העצמי שלי היה נמוך. לא ראיתי את עצמי בכלל ומה שחשבתי על עצמי הדהד לי כשיקוף דרך הערות מקטינות שקיבלתי מהסביבה.

אוליב היה כינוי גנאי שכינו אותי בו… רק שנים אח"כ הבנתי שהערך העצמי הנמוך שלי גרם לי לפרש את המציאות בצורה מסוימת שלא היה לה שום קשר לאמת.

בפרק 55 בפודקאסט מאישה לאישה, אירחתי את נירית שפירא, לשיחה מרתקת על איך הפכה אוליב לוונדר וומן. בשיחה מרתקת, שיתפה איתנו נירית את הסיפור האישי שלה, לאיך הפכה מאוליב לוונדר וומן באמצעות סיפורה של דניאל, בתה, ילדה רגישה מאוד שעשתה באומץ שינוי מעורר השראה בחייה, מזמינה בסוף הפרק להאזין לשיר שכתבו יחד בביצועה של דניאל שנותן תוקף לשיחה המרתקת הזו, אני שמה קישור בהמשך.

בפרק דיברנו על האופן שבו אנחנו חווים את החיים ועל חוויית החיים של אנשים רגישים מאוד, שאולי לא יודעים שהם כאלו. דיברנו על איך להגיע ממקום פחות שיפוטי ויותר סקרן, למפגש עם אנשים, למפגש עם החיים ולמפגש עם עצמנו, להיות במקום שמצליח למוסס את הדואליות ולעבור למקום שיש בו אפשור ואהבה, מקום שמכבד את זה שלכל אדם הזמן והקצב שלו וכך גם לנו. דיברנו על להיות בענווה, לכבד את התהליכים שאנחנו עוברים וללכת את הדרך בקצב שלנו תוך כדי שאנחנו לא מתביישות לבקש את העזרה שאנחנו זקוקות לה וגם לקבל אותה. אנחנו לא אמורות ללכת את הדרך הזו לבד ואם רק נושיט יד לעזרה, יהיו הרבה ידיים בצד השני שישמחו לעזור לנו בדרך.

נירית היא אלכימאית, מורה ומטפלת בטכניקות מתקדמות לעיצוב תודעה ובראשן טכניקת איזון חיים. המפיקה של שאקטי-בי והתגלות, מעבירה סדנאות בארץ ובחו"ל, כותבת והפיקה את האלבום הפיה הכחולה והאלבום אחות מראה. פרק מעורר השראה,

מזמינה להאזין ולשתף.

האזיני לפרק עכשיו בפלטפורמה המועדפת עלייך:

שתפי את הפרק:

Facebook
WhatsApp
Telegram

אהבתם? שתפו!

מיטל פריברג
האומץ לחיות את החלומות שלך

קורסים משני חיים

הקורסים של האומץ לחיות את החלומות שלך. ליצור את החיים שתמיד חלמת לחיות!