פרק 17 – איך להיות חופשיה

מה שולל מאיתנו את החופש שלנו ואיך נוכל לחיות בחירות?

מה שולל מאיתנו את החופש שלנו ואיך נוכל לחיות בחירות?
איזה מחירים אנחנו משלמות בחיינו כשאנחנו חיות בריצוי, מנוהלות על ידי הפחד "ממה יחשבו" או "מה יגידו" ואיזה תגמול מחכה לנו בצד השני כשאנחנו בוחרות לחצות את הפחדים שלנו באומץ ולחיות אחרת?

בפרק הזה אירחתי את דין הלנה, אישה חופשיה, יועצת רגשית, מורה ליוגה, עוסקת בתודעה וריפוי במרכז לאומנויות הריפוי, שחקנית וזמרת, אישה עוצמתית רבת פעלים שיש לה גם הצגה מרתקת, "עת חירותי" שמגוללת את סיפור חייה על הדרך שעשתה מאישה צ'רקסית מרצה, שחייה בזוגיות מדכאת ואלימה לאישה שחייה בחופש, מחוברת לעצמה ולנשיות שלה.

בשיחה מרתקת היא שיתפה על הקושי שחוותה כשנאלצה ללכת מהכפר כדי למצוא את נפשה, בידיעה שילדיה אינם יכולים לבוא עימה, על הקשיים הכלכליים ועל הביקורת מהסביבה וגם על העוצמות הרבות שגילתה בתוככה כשהסכימה לתת לאישה הפראית, החומלת והאוהבת, ממנה התנתקה בילדותה, לחזור לחייה.

דיברנו על מה זה לחיות בחופש, על חשיבות של לבחור לחיות באמת רדיקלית ולקיים מערכות יחסים מתוך אותה אמת, על המחירים שאנחנו צריכות לשלם בדרך ועל הקשים שמתגמדים נוכח התגמול שאנחנו זוכות לחוות ולהרגיש כשאנחנו חוות את החיים שלנו מתוך מקום שאנחנו נותנות לעצמנו אישור להיות מי שאנחנו.
פרק מרתק, מזמינה להאזין ולשתף.

האזיני לפרק עכשיו בפלטפורמה המועדפת עלייך:

שתפי את הפרק:

Facebook
WhatsApp
Telegram

אהבתם? שתפו!

מיטל פריברג
האומץ לחיות את החלומות שלך

קורסים משני חיים

הקורסים של האומץ לחיות את החלומות שלך. ליצור את החיים שתמיד חלמת לחיות!