פרק 36 – איך לברוא אותי מחדש עם מרגנית שעיה

מה הדיוק שלי היום? מי אני היום ואיך אני מביאה את האור שלי לעולם?

מה הדיוק שלי היום? מי אני היום ואיך אני מביאה את האור שלי לעולם?
אלו שאלות שיצא לי לשאול את עצמי לא מעט פעמים בעודי צועדת בנתיב הייעוד שלי.
ובכל פעם שחשבתי שכבר "הגעתי", הגיעה הבריאה וערבבה את "חפיסת הקלפים" במשחק שנקרא החיים שלי.

היתרון של להיות חוקרת במהות שלי, אפשר לי להתנחם בהבנה שהחיים הם מחזוריים וכמו שכל דבר בטבע נתון לתהליכי מוות ולידה, כך גם אני, אז אני כבר לא נבהלת.
והיום, הבהלה שהיתה פעם מנת חלקי בעבר, מפנה מקומה לסקרנות והתרגשות.

פרק 36 בפודקאסט מאישה לאישה: מעבירות את חכמת השבט עלה והפעם ערכתי שיחה מרתקת עם מרגנית שעיה, זמרת, יוצרת, שחקנית, סטוריטלרית ואישה עוצמתית ורכה בטירוף (היא גם רווקה, אז אם בזמן ההאזנה לפרק אתן חושבות שאתן מכירות את הגבר שלה בבקשה תכתבו לה ותיצרו את החיבור)

דיברנו על איך לברוא אותי מחדש מתוך המקום שבו אני נמצאת כעת ועל איך אני יכולה להפסיק להתפתח בתוך מערכת כללים של מישהי אחרת, שאולי עבדו לי עד עכשיו אבל הפסיקו לעבוד לי ואיך אני יכולה להכיר את עצמי ולבנות לעצמי מערכת תמיכה שנכונה לי.
בשיחה דיברנו גם על המקומות הפחות פוטוגנים שלנו, שפחות נוח לנו להראות, כיבסנו את הכביסה המלוכלכת של הבתים הפנימיים שלנו בחוץ ונתנו הצצה לקולות, השיפוטים, המחשכים, התהומות בנפש שהם הרבה פעמים המקור לחוסר האהבה העצמית שלנו.
דיברנו על הדפוסים שלנו שבאים לידי ביטוי כשאנחנו מרגישות לא טוב עם עצמנו, או כשנשמטת לנו הקרקע מתחת לרגליים. על הכעס, הכאב, הנטייה להתבודד ולהישאר שם לבד, דווקא כשאנחנו צריכות יותר מכל תמיכה וגם על כמה זה חשוב לפתוח את הדלת אפילו לכדי סדק כדי שיכנס קצת אור, להכניס חברה אחת, שתיים ולא להיות לבד במקום הזה,
זה לגמרי יכול לעשות את כל ההבדל.
פרק מרתק ומרפא ברמות, ממליצה להאזין ולשתף
האזנה נעימה

האזיני לפרק עכשיו בפלטפורמה המועדפת עלייך:

שתפי את הפרק:

Facebook
WhatsApp
Telegram

אהבתם? שתפו!

מיטל פריברג
האומץ לחיות את החלומות שלך

קורסים משני חיים

הקורסים של האומץ לחיות את החלומות שלך. ליצור את החיים שתמיד חלמת לחיות!