פרק 37 – מפחד לסקרנות והתרגשות עם לירון מור גיל

מה קורה שהכל בחיים שלך עובד, אבל מבפנים את מרגישה תחושה של חוסר שקט וחוסר מימוש?

מה קורה שהכל בחיים שלך עובד, אבל מבפנים את מרגישה תחושה של חוסר שקט וחוסר מימוש?
לפני כמה שנים, בזמן שהעסק שלנו היה מאוד מצליח ואנשים דפקו בדלת כדי לעבור את קורס זוגיות פרואקטיבית, גם אני נדרשתי לשאלה הזו.
מצד אחד הדברים עבדו מאוד טוב, היו המון סיפורי הצלחה ולקוחות הצביעו ברגליים אבל מנגד, בפנים הרגשתי שיש פער בין המקום שבו אני נמצאת היום לרצון העמוק של הנשמה שלי.

אותם הדברים וההצלחות שכל כך מילאו אותי בעבר , הפסיקו למלא אותי ומצאתי את עצמי בצומת שנדרשו ממני כוחות נפש גדולים כדי לחצות אותה.
בפרק זה אירחתי אישה עוצמתית, אשת עסקים שהגיעה להישגים מרשימים מאוד בעולם העסקים.
לירון מור גיל היא אמא של נועם, נרי ורז, נשואה לאביב, מייסדת בית הספר לעסקים, נמצאת בעולמות השיווק 14 שנים ומאמינה שביזנס ורוח זה שני דברים שהולכים יחד.

בפרק מרתק דיברנו על כמה כנות נדרשת מאיתנו כשאחנו מבינות שמשהו שהשקענו בו הרבה זמן ואנרגיה כבר לא מספק אותנו.
דיברנו על איך משנים באומץ את המבנה הקיים כשהדברים עובדים ועל אותם רגעים שבהם את כבר מבינה שאת אישה חדשה אבל עוד אין לך בהירות ואת לא יודעת מי זאת האישה הזו ואיך ההגשמה שלה אמורה להיראות בחיים שלך.
איך אני עדין מצליחה להביא את עצמי כשאני בדרך, בתוך התהליך, מתקשה לדבר או לראות בבהירות את התמונה החדשה ואיך אני מתמודדת עם החרדה והפחד שהם תולדה של חוסר היכולת לראות את התמונה החדשה הזו.

איך להחליף את הפחדים, החרדה והקולות שעולים בי באותם רגעים של שינוי, קולות של חלקים בי שמפחדים, איך לדעת להיות בעבור החלקים האלה ואיך להחליף את החרדה הזאת בהתרגשות וסקרנות.

פרק טרנספורמטיבי, חשוף ומרתק, מזמינה להאזין ולשתף
האזנה נעימה.

האזיני לפרק עכשיו בפלטפורמה המועדפת עלייך:

שתפי את הפרק:

Facebook
WhatsApp
Telegram

אהבתם? שתפו!

מיטל פריברג
האומץ לחיות את החלומות שלך

קורסים משני חיים

הקורסים של האומץ לחיות את החלומות שלך. ליצור את החיים שתמיד חלמת לחיות!