פרק 39 – איך להיות במנוחה עם אורן ברששת

בתור "דוארית" קשה לי לנוח…

בתור "דוארית" קשה לי לנוח…

אני אוהבת להיות בעשייה, אבל מוצאת שיש רגע שבו אני עוברת את הגבול ולא מזהה שהגיע הזמן לנוח ואז עוצרת רק כשכבר מאוחר מדי והגוף מאותת לי.
עם השנים למדתי להיות יותר ויותר קשובה לסימנים המוקדמים ולעצור לפני ועם זאת בימים אלו אני לומדת איך להיות במנוחה בתוך התנועה.
בפרק הזה אירחתי את אורן ברששת, נטורופתית והרבליסטית, מורה להילינג קריסטלי ואישה עוצמתית עם תבונה רבה, לשיחה מרתקת על מנוחה ועל איך הקריסטלים יכולים לתמוך אותנו בתנועה הזו בפרט ובחיים בכלל.
דיברנו על החשיבות של מנוחה בתוך העשייה שלנו ובתוך ההוויה הנקבית שלנו. על כמה זה חשוב לדעת לתת מקום למקצב הטבעי שלנו, לעשות דברים מתוך מנוחה ולהיות קשובות למקום שבו אנחנו מונחות עכשיו.

דיברנו על הקריסטלים ככלי שיש בכוחו לתת לנו בהירות, ממקום עוקף מיינד, לגבי המקום שבו אנחנו נמצאות עכשיו בחיינו, מעין מראה פנימית שמאפשרת לנו לראות לתוכנו כשאנחנו עוברות בתעלת לידה כדוגמת זו שאנחנו עוברות דרכה עכשיו ועל האופן שיש בכוחם לסייע לנו ללמוד את השיעורים ולהתחבר למשאבים פנימיים שאינם זמינים לנו, כדוגמת ביטחון או אהבה עצמית, בעודנו נולדות מחדש להיות הנשים החדשות שאנחנו צומחות להיות. עכשיו

וגם… למי מאיתנו שמאותגרות בחיבור לאיכויות נקביות, בסוף הפרק אורן חלקה איתנו ידע לגבי קריסטלים נקביים שיכולים לתמוך אותנו בשיעורים נקביים אנחנו עוברות כנשים.

פרק מרתק עם ידע פרקטי, ממליצה בחום להאזין ולשתף.

האזיני לפרק עכשיו בפלטפורמה המועדפת עלייך:

שתפי את הפרק:

Facebook
WhatsApp
Telegram

אהבתם? שתפו!

מיטל פריברג
האומץ לחיות את החלומות שלך

קורסים משני חיים

הקורסים של האומץ לחיות את החלומות שלך. ליצור את החיים שתמיד חלמת לחיות!